Finanční služby

Optifin > Finanční služby

Finanční služby

Záleží nám na vaší spokojenosti. V našem zorném poli proto nestojí prodej konkrétního produktu, ale cíl poskytnout vám maximálně kvalitní a odborné služby.

Na odbornosti a kvalitě záleží

Pomůžeme vám pokrýt rizika, která mohou v průběhu života nastat. Poskytujeme vám komplexní služby týkající se finančních produktů pro občany a pojištění běžných rizik:

  • životní pojištění,
  • úrazové pojištění,
  • pojištění pro děti a mládež,
  • úvěrové pojištění,
  • penzijní připojištění, stavební spoření;
  • investice, spoření;
  • majetková pojištění, pojištění domácnosti, rodinného domu, bytu, chaty či rekreačního objektu;
  • pojištění odpovědnosti za škody;
  • hypotéky,
  • refinancování stávajících půjček za výhodnější úrok než máte nyní.

Hledat vhodné formy pojištění a spoření vyžaduje dbát na rozhodující detaily

Při své práci se zaměřujeme na každý detail, který může být při konečném lámání chleba rozhodující. Víme, že výplata pojistného plnění či úspor je právě ten zlomový bod, při němž kvalitu naší práce přímo pocítíte. Při něm poznáte, že jsme skutečně dokázali ochránit vaše aktuální finanční potřeby a pokryli jsme všechna rizika. Řada klientů již kvalitu našich služeb léta oceňuje, jejich následných doporučení si moc vážíme.

Osobní přístup a servis je naše alfa a omega

Jsme připraveni řešit jakýkoli váš problém a reagovat na vaše měnící se potřeby. Díky osobnímu kontaktu i pravidelnému následnému servisu dokážeme včas podchytit hrozící rizika nebo reagovat na nenadálé změny. Jednáme svižně. Vaše požadavky jsme schopni řešit rychle. Dbáme na rychlou zpětnou vazbu a aktivní přístup.

Optimalizace – vaše úspora při zachování kvality služby

Díváme se pod pokličku stávajících smluv. Umíme odhalit nesrovnalosti, rizika i skryté nedostatečnosti v jejich nastavení. Díky optimalizaci smluv jsme schopni nabídnout vám nadstandardní produkt za výhodných podmínek.

Díky své nezávislosti vám jsme schopni předložit nikoli jedno, ale hned několik možných řešení. Konzultujeme s vámi jejich výběr, výhody i možné nevýhody.

Naučte se s námi spořit na správných místech

Znáte to. Výplata se v rukou dlouho neohřeje a nastanou-li nečekané události, může to pro rodinný rozpočet znamenat problém. Díky odborným informacím, které klientům poskytujeme, i díky našim přímým službám pomáháme klientům naučit se spořit, dlouhodobě ušetřit i investovat a vytvořit si smysluplné finanční rezervy.

Jsme vaše pomoc při vyřizování odškodnění a plnění pojistných událostí

Pro následný servis jsme vám k dispozici. Jako jedni z mála máme odborné zkušenosti také s hlášením pojistných událostí a s plněním pojistných smluv. Do detailu známe pravidla pro vyplňování žádostí o odškodnění a víme, že mnohdy záleží i na jediném vhodně zvoleném slůvku v dokumentaci, které může ve výsledku rozhodnout ve váš prospěch.

Kontaktujte nás. Rádi s vámi prodiskutujeme vaše individuální potřeby a představíme vám veškeré možnosti a potřebné informace.

Blog & Novinky