O nás

Optifin > O nás

O nás

Společnost Kinnetik finance s.r.o. jsme založili v roce 2013. Po předchozích zkušenostech z více než sedmileté spolupráce s makléřskými společnostmi jsme se rozhodli vyhnout některým jejich nežádoucím rysům a vydat se cestou samostatnosti. Své činnosti jsme chtěli dát jméno a finanční poradenství povýšit směrem ke skutečně pro klientskému přístupu.

Po pár letech jsme zjednodušili název a zvolili obchodní značku pod jménem OPTIFIN. Věříme, že nás pod touto značkou poznáte.

 

Umíme najít řešení pro vaše potřeby

Za naším úspěchem stojí v prvé řadě to, že se zaměřujeme výhradně na vaše individuální požadavky. Víme, na co se zaměřit. Na základě důkladného poznání vašich potřeb teprve vyhodnocujeme celkové finanční plány a jednotlivé produkty.

Víme, že kvalitní dlouhodobá péče o zákazníky je základem pro vaši důvěru. Ceníme si toho, že se k nám po dobrých zkušenostech s našimi službami zákazníci vrací.
Human head and icons of science. The concept of scientific disco

Víme, jak se vás zastat

Měli jste úraz nebo nehodu? Podíváme se na vaše odškodnění a zkontrolujeme, zda pojišťovna odškodnění plnila tak, jak měla. Víme, jak se o vaše aktuální měnící se potřeby postarat, a jak se vás zastat. V Kinnetik finance je pro nás vaše spokojenost na 1. místě.

S námi máte jistotu

Zajišťujeme komplexní péči od vyplnění formulářů po následné pojistné plnění. . Zabýváme se zejména správou flotilového pojištěnífinančním poradenstvím pro občany a pojištěním motorových vozidel.

 

Držíme se pevných zásad:

  • výhradní loajalita ke klientovi,
  • nezaujaté posouzení požadavků – vybíráme ze všech pojišťoven na trhu,
  • žádné zatajování, poskytování veškerých informací,
  • stálý servis,
  • rychlý přístup.

Poznejte náš tým

Blog & Novinky